Lokalizacja

Najbardziej atrakcyjną cechą naszych terenów jest ich lokalizacja, a konkretnie, ich bliskość do Morza Bałtyckiego i dodatkowych zbiorników wodnych, bliskość ciekawych miejsc w Polsce, oraz bliskość Niemiec i innych krajów uprzemysłowionych. W szczególności dotyczy to Danii, Norwegii i Szwecji, dokąd mamy połączenia drogą morską zarówno liniami promowymi ze Świnoujścia, jak i bezpośrednio indywidualnymi jednostkami (jachty, motorówki).
 

Teren przylega do Zalewu Kamieńskiego w miejscu gdzie rzeka Dziwna (odnoga Odry) wpada do Zalewu.
Miejsce jest również połączone drogami prowadzącymi do plaż od strony morza. Teren znajduje się poza głównymi drogami, zatem ciężki ruch tranzytowy jest w bezpiecznej odległości.
50 km od miejsca inwestycji znajduje się lotnisko “Goleniów”, które oferuje na przykład mieszkańcom Warszawy dogodne i częste połączenia, pozwalające uniknąć niedogodności podróży samochodem.

Do końca roku 2011 lotnisko Berlin (teraz w przebudowie) zostanie uruchomione, po czym stanie się ono bardzo ważnym i strategicznym połączeniem z większością głównych miast na świecie.
W chwili obecnej Berlin nie odgrywa głównej roli wśród międzynarodowych lotnisk. Po modernizacji lotniska ma to się zmienić.
Innym, ważnym przedsięwzięciem infrastrukturalnym, które będzie miało znaczenie dla Połchowa, to budowa drogi S3, która połączy Świnoujście, Szczecin, Gorzów, Zieloną Górę, Poznań, Wrocław i dalej w kierunku granicy czeskiej, co uczyni ten rejon łatwo dostępnym drogą lądową z wymienionym obszarem, włącznie z Czechami. Będzie to również miało wpływ na komunikację z aglomeracją berlińską. (patrz mapa)

Atrakcyjność lokalizacji naszych terenów to:
– cicha i spokojna okolica,
– ok. 9km do Kamienia Pomorskiego,
– ok. 3km do głównej drogi,
– 10 km drogą do Morza,
– ok. 80km do Szczecina,
– ok. 50km do lotniska w Goleniowie,
– 60 km do lotniska Heringsdorf (wyspa Uznam),
– 240 km do Berlina.
KLIKNIJ, aby powiększyć mapę

KLIKNIJ, aby powiększyć mapę

Dzwoń, dowiedz się więcej!

kom. 509 24 64 20 lub 509 32 85 82